• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Главная

Приведи друга и получи скидку 10%. Больше друзей - больше скидок.

Підготовка до міжнородних істипів TOEFL та IELTS


Підготовка до міжнародного іспиту TOEFL
Неділя, 18 квітня 2010, 13:29

Якщо ви володієте англійською на рівні
Intermediate, Upper- intermediate 
та  плануєте отримати швидку та якісну підготовку 
до  достатньо складного тесту TOEFL,
то ця програма підготовки створена для Вас.
Наш центр доможе вам пройти комплексну або інтенсивну підготовку  до складання тесту TOEFL iBT

TOEFL Full (комплексна підготовка) для Intermediate/Upper Intermediate
Початок занять: 25 вересня
Тривалість курсу: 6 місяців
2 заняття на тиждень по 90 хвилин. Всього 36 занять.
Розклад: понеділок 20.00-21.30, субота 11.00-12.30
Вартість курсу:

група 4-5 осіб - 1200грн/місяць

міні-група 2 особи - 2400грн/місяць

індивідуальні заняття - 400грн -1,5 години

+ diagnostic test в начале и  full trial test в кінці курсу безкошно!

Про підготовку до міжнародного іспиту TOEFL
TOEFL – це тест на знання англійської мови для громадян, для яких англійська мова не є державною. Іспит є базовим для бажаючих вступити до університетів Великобританії або Сполучених Штатів Америки. При прийомі на керівні посади умова здачі  TOEFL iBT є основною, так як результати відображають вашу підготовку до роботи з англомовною літературою, рівень розмовної мови, вміння запам'ятовувати та аналізувати англійську мову і тексти.
Саме для тих, хто має базові знання з англійської мови, наші курси нададуть можливість познайомитися з усіма важливими моментами тесту. А їх в самому тесті достатньо. Специфіка, по якій розроблений тест, особлива. Не один тест з англійської мови так якісно не оцінює ваші знання.
Але зрозуміти сам принцип написання TOEFL, самому доволі складно. Навіть для носіїв мови це завдання вважається не із легких. Тест складається із: аналізу здібностей сприймати на слух текст; перевірка граматики; читання; та кінцевим пунктом виступає написання твору на задану тему.
Що вивчається у нас на курсах?

На початку курсу вам пропонується пройти Diagnostic test. Ми досконало проходимо всі аспекти тесту. Ми керуємо процесом навчання, Ви постійно будете почувати прогрес в устній та письмовій мові.
Ми також презентуємо поступовий підхід у використанні методик відповідей у секції Читання та Сприйняття мови на слух. Ми пропонуємо підготовчі материали в залежності від рівня їх складності. По закінченню курсу, Вам буде надана можливість пройти декілька аналогічних TOEFL тестів у такій же обстановці, та що саме головне, повністю відчути атмосферу, в якій складається  тест.
На строрінках нашего сайту ви знайдете всю необхідну  інформацію
- яка пов'язана зі специфікою та побудовою тесту (бали, етапи та час проведення іспита);
- вартість підготовки (комплексної та інтенсивної);
- рекомендації, як пройти TOEFL максимально просто та успішно.

Завдання

Опис

Приблизний час

READING

3–5 текстів, які мають по 12-14 питань

60–100 хвилин

LISTENING

6–9 текстів, які мають по 5-6 питань

60–90 хвилин

Перерва

-

10 хвилин

SPEAKING

6 завдань та 6 питань

20 хвилин

WRITING

2 задання

50 хвилин (20 и 30)

Оцінювання
Для отримання оцінки необхідно виконати по одному завданню з кождого розділу: Reading, Listening, Writing, Speaking. У iBT-варіанті кожний з чотирьох розділів оціінюється по 30 балів, що у сумі дає 120.
Рєєстрація та оплата
Вартість іститу iBT складає $180. Перевірка займає два тижні, доставка сертифіката в Україну може займати коло місяця. Реєструватися на іспит необхідно он-лайн через сайт www.toefl.org. На тому ж сайті проводиться оплата за тест за допомогою платіжної картки. Ми допоможемо вам с оплатою тесту, вибором дати та створенням акаунта. 

Місця для реєстрації можуть бути обмежені, тому реєструватися потрібно не пізніше яз за місяць до проведення іспиту.

Для реєстрації необхідно:
— ПІБ як у загранпаспорті
— дата народження
—громадянство
— контактни (телефон, email, поштова адреса)
— якщо у вас немає платіжної карты для оплати теста — еквівалент $180 в гривнях + 50 грн за комисію банку.

Рекомендації, як пройти TOEFL максимально просто та успішно.

Зайдіть на офіциільный сайт TOEFL
На офіційному сайті TOEFL ви можете знайти багато корисних порад та закачати эфективні тренінги. Наприклад, ви можете знайти там теми для есе. На сайті з'являється остання інформація про центри тестування та зміни в тесті. Ви зможете знайти відповіді на багато своїх питань. Також там можливо отримати пораду, якими підручниками та матеріалами потрібно користуватися при підготовці до тесту. 
Під час підготовки до іспиту намагайтесь виконувати тести, імітуючи реальний іспит.
Наприклад, під час виконання частини Listening Comprehension використовуй наушники. У кожній частні ви повинні слідкувати за часом та кількістю виконаних завдань. Перед тим як іти на іспит, вивчіть питання та пояснення для кожної частини теста, котрі використовуються на іспиті.
Уважно читайте інструкції до кожної частини. Уважно читайте кожне запитання. Перед тим як відповісти, точно зрозумійте зміст запитання. Після цього прочитайте всі запропоновані відповіді. Якщо ви цього не зробите, то можете пропустити важливу інформацію.
Підрахуйте, скільки часу ви можете витратити на кожне запитання, щоб правильно розрахувати загальний час. Зверніть увагу на кількість питань та відведений час на початку кожної частини. Не витрачайте багато часу на одне питання. Пам'ятайте, що у частині Listening Comprehension час, відведений для відповіді на кожне питання декілька хвилин. Намагайтесь відповісти на всі питання. Це дозволить вам набрати максимальну кількість балів
Частина 1: Listening Comprehension. Намагайтесь відповідати швидко, поки ви не забули деякі важливі моменти. Після прослуховування питання намагайтесь відповідати на нього, не дивлячись на варіанти відповідей. Потім продивіться варіанти та відмітьте той, котрий найбільш відповідає вашій відповіді.
Частина 2: Structure and Written Expression. Якщо ви не знаєте відповіді на питання, виключіть із варіантів з відповідями завідомо невірні та виберіть з тих варіантів, що залишились, ту відповідь, яка здається вам правильною.
Частина 3: Reading Comprehension. Перед тим як відповісти на питання, уважно прочитайте кожний уривок. Ви можете вернутися назад та змінити свою відповідь. Ви можете пропускати питання, щоб вернутися до них пізніше. Правильно розраховуйте свій час – краще спочатку відповісти на всі питання які стосуються одного уривка та тільки після цього перейти до наступного. Якщо ви не знаєте відповіді на питання, виключіть із запропонованих варіантів завідомо неправильні та виберить відповідь із варіантів, які залишились. Ваш результат у цій частині залежить від числа правильних відповідей. Краще відповісти на питання, ніж пропустити його.
Частина 4: Test of Written English. Попередньо ознайомтесь зі списком тем, які можуть бути запропоновані вам на іспиті. Коли ви будете на реальному іспиті, ви не зможете самі вибрати тему.
Перед тим як йти на іспит попрацюйте над написанням твору вдома
У творі ви повинні погодитися або не погодитися з деякими твердженнями та підкріпити вашу відповідь різноманітними доказами і прикладами.
Працюйте над швидкістю набору тексту
Ви повинні будете надрукувати своє есе та заповнити бланк відповідей. Необхідно вміти швидко друкувати на англомовній розкладці. У цьому допоможе спеціальне онлайн тренування. Навіть якщо у вас гарні навики набору, спробуйте потренуватися на чужому комп'ютері. Деякі студенти настільки звикають до своєї клавиатури, що починають нервувати за чужим комп'ютером або з чужою мишкою.  

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 серпня 2017, 12:28
 


Наші телефони

Віокса

 

 

 

(044) 599-40-16

(063) 561-40-41

(066) 578-89-11

Учебный отдел:

(050) 108-24-03

 МИ У FaceBook

Успіхи наших слухачів